Transport

Usługi transportowe świadczymy na terenie całej Europy. Nasze główne kierunki to Włochy, Francja, Anglia, Niemcy, Węgry, Słowenia, Hiszpania, Szwajcaria, kraje Beneluksu oraz Turcja.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu międzynarodowego. Dzięki sukcesywnemu powiększaniu i odnawianiu taboru posiadamy aktualnie wraz z podwykonawcami ponad 100 kompletów.

50 naczep typu "mega" (wysokość przestrzeni ładunkowej 3,02 m, kubatura 102 m3)

20 zestawów - (7,7 m + 7,7 m, kubatura 120 m3)

30 naczep standardowych (wysokość przestrzeni ładunkowej 2,85 m, kubatura 96 m3)

 

Firma bazuje na samochodach marki SCANIA i VOLVO. Wszystkie samochody posiadają certyfikaty ekologiczne EURO 6.

Główną marką przyczep i naczep jest SCHMITZ oraz KRONE. Naczepy firmy posiadają funkcję odsuwania i podnoszenia dachu, co znacznie ułatwia czynności załadunkowe i wyładunkowe.

Świadczymy również usługi w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych ADR.

Opłaty za korzystanie z autostrad rozliczane są automatycznie, bez konieczności zatrzymywania pojazdu. Pojazdy są wyposażone w system nawigacji satelitarnej.

Firma MTD Bogdan Drzyzga otrzymała w roku 2014 prestiżowy certyfikat TCC dla przewoźników, który jest transportowym znakiem jakości w branży. Spełniliśmy szereg rygorystycznych kryteriów, dzięki czemu możemy pochwalić się przynależnością do elity europejskiego transportu. Status certyfikacji można potwierdzić tutaj: www.trans.eu/pl/tcc